I nie zapomnij oddać za mleko Polakom z Polski Ludowej, łachu!

Matusiak!
Styropianie!

Dziękuję ci bardzo za to że wywalczyłeś mi prawo do własnych poglądów.


To jest takie prawo (talmudyczne), że gdybym swoje poglądy pisał pod rodowym nazwiskiem, to w WOLNEJ (od odpowiedzialności karnej dla żydów!) III RyPy/Polin, którą mi wywalczyłeś, to bym w ciągu kilku dni został zakuty przez koszernych DEMOKRATYCZNYCH chłopaków Kamińskiego-Danielsa i oberprokurwatorra Zerro!

Focha strzeliłeś, Matusiak, styropianie...
Że co? Że ja ci nie jestem wdzięczny za tę żydowską, DEMOKRATYCZNĄ! wolność, którą mi wywalczyłeś, Matusiak?!

Ja bym cię, styropianie, za tę wolność w najlepszym razie może w solidurną dupę kopnął, a i to gdybym gumofilce założył, bo do świń bez gumofilców głupota...

A tobie marzą się ordery...

Ty Matusiak, zamiast przez 30 lat, od powstania III żydo RyPY/Polin, do której zaistnienia przyłożyłeś leniwe, dwie lewe ręce (wszak żeś socjolog...), PRZEPROSIĆ mnie i innych Polaków, którzy tu, nad Wisłą, mierzą się z twoją jebaną demokratyczną WOLNOŚCIĄ, to ty łachu wystrugany ze styropianu i kremówek wadowickich jeszcze się OBRAŻASZ?!

Ty najpierw oddaj Polakom za darmowe wykształcenie wszystkich szczebli, jakie dała ci społeczność Polski Ludowej, a dopiero później możesz strzelać focha.

PRECZ!!! WON!!!
I po polsku! WY-PIER-DA-LAJ!!!

P.S. I mam nadzieję, że nie zapomniałeś się, Matusiak, zaszczepić przeciwko srovidowi.
A jak zapomniałeś, to nie zwlekaj. Zrób przysługę Polakom i zaszczep się wszystkimi, demokratycznymi, dawkami - wszak owe szczepionki to krystalicznie czyste molekuły WOLNOŚCI i DEMOKRACJI, o którą w Polsce walczyłeś, a później spierdoliłeś, jak już "wolna" była...